Наші системи документування мови (архіватори телефонних переговорів) «ArPhone-2.x» виготовлені згідно ТУ У 30.0-24272565.001-2001 і мають сертифікат відповідності УкрсСЕПРО UA 1.093.51833-03. Вони призначені для постійної цілодобової роботи протягом багатьох літ. Архіватор являє собою модульний пристрій, інтегрований з персональним комп'ютером.

   Виробник гарантує відсутність дефектів Архіватора, пов'язаних з комплектуючими, які входять у пристрій, або з процесом його виробництва, або з програмним забезпеченням «ArPhone 2.x», на період 12 (дванадцяти) місяців (1 року) з дати його першої установки у замовника в тому випадку, якщо:

  • Архіватор використовується по його прямому призначенню відповідно до «Керівництва користувача» виробника (див. розділ нашого веб-сайту «Інструкція»);

  • Пломби і ярлики на устаткуванні, що входить у комплект архіватора, не порушені;

  • Архіватор не має механічних ушкоджень, пов'язаних з недбалістю при експлуатації;

  • Замовник не порушив вимог щодо параметрів вхідних сигналів телефону (згідно вимог ДСТ 7153-85) і НЧ сигналу (0...2В);

  • Немає порушень і системних ушкоджень операційної системи і спеціального програмного забезпечення виробника від несанкціонованого доступу, вірусів, використання ігрових програм і пакетів розробки програм.

  • «Керівництво користувача 24272565 РП» для програмно-апаратного комплексу поставляється на оптичному диску й у друкованому виді і розміщається в мережі Інтернет на нашому сайті.

   Після закінчення терміну гарантії виробник або його представник (дилер, сервісна служба) приймає Архіватор на технічне обслуговування по окремих договорах із Замовником на погоджений термін. Фахівці нашої компанії готові відповісти Вам на всі питання, зв'язані з придбанням і експлуатацією нашої продукції. Замовнику надається також докладне Керівництво користувача.

   Увага! Зміни апаратної частини, а також копіювання і тиражування архіватора «ArPhone-2.x» чи його складових частин або програмного забезпечення без попереднього письмового дозволу виробника не допускається.

   Ми запрошуємо Вас офіційно придбати програмно-апаратний комплекс у нашій фірмі. Звернувшись прямо до нас як до розробника, Ви захистите себе від підробок і фальсифікацій та придбаєте чистий ліцензійний програмний продукт і оригінальну апаратну частину.

Україна, Харків.
Тел. +38 067 954-91-61
Веб-сайт: http://www.arphone.com.ua, e-mail: arphone@meta.ua
ПО ArPhone:[link] или: [link]